Výletní restaurace MONACO
Výletní restaurace MONACO - SlatiňanyŠkrovád 39, 538 21 Slatiňany, web: www.restaurace-monaco.cz, Tel.: 469 681 310, Mobil: 605 953 416
  • Výletní restaurace Monaco - Slatiňany
  • Pořádání svateb, večírků, srazů a školení
  • Tipy na výlety po Chrudimi
  • Soukromé akce - Slatiňany, Chrudim

Společenská setkání v restauraci Monaco

Restaurace Monaco je od nepaměti oblíbeným místem pořádání nejrůznějších oslav, tanečních večerů, školních a firemních srazů a setkání. Celé generace hostů znají restauraci Monaco už od školních let – zavítaly sem během školních výletů, maturitních večírků, chodily sem se svými přáteli, milenci i milenkami, později zde pořádaly svatby, narozeninové oslavy…Využijte také pronájem restaurace k těmto účelům.

Vyzkoušejte i vy pohostinnost našeho podniku a přijďte se přesvědčit, že vynikající služby, dobrá kuchyně, přátelská atmosféra a příjemné prostředí jsou u nás zárukou vydařené společenské akce. Krásy okolní přírody umocní váš zážitek a dovolí vám zapomenout na starosti všedních dnů. Spolehněte se na letité zkušenosti rodiny Buřilů, která je s restaurací Monaco spojena již od 30. let minulého století. Rádi vyhovíme vašim přáním, abyste i vy byli našimi spokojenými hosty.

Svatby, srazy, oslavy a další akce

Pronajměte si restauraci Monaco ve Slatiňanech a rádi pro vás připravíme soukromé i firemní akce a hromadné oslavy. Pořádáme svatební hostiny, narozeninové oslavy, maturitní večírky, setkání absolventů. Naše restaurace je vhodná i pro různá školení a vzdělávací akce. Rádi poskytneme zázemí pro výroční schůze, výjezdní zasedání i pracovní setkání. Restauraci Monaco si oblíbili také turisté a sportovní kolektivy. Klub rekreačních běžců Chrudim zde například každý měsíc pořádá běžecký závod Malá cena Monaka a vždy v říjnu závod Velká cena Monaka.

Výlety v okolí restaurace Monaco

Chcete-li vaši společenskou akci v restauraci Monaco doplnit výletem či vycházkou, určitě si vyberete z bohaté nabídky výletních cílů v blízkém okolí restaurace Monaco. V blízkém okolí se nachází zámek Slatiňany s hippologickou expozicí, hřebčín s chovem starokladrubských koní, bývalá zámecká obora a zámecký park s naučnými stezkami a trasami pro pěší a cyklisty, rozhledna Bára či vyhlídková věž Chlum. Při návštěvě restaurace Monaco se určitě nebudete nudit!  

Kontakt

Škrovád 39, 538 21 Slatiňan

Tel: 776 200 250

Email: restaurace.zeman@seznam.cz

 

REZERVACE:

RESTAURACE - rezervace do 15os, 773 836 812

 

Rezervace nad 15os, dotazy, připomínky, názory, kalkulace Vašich akcí a veškeré další informace:

Lukáš Zeman - 776 200 250, provozovatel

Provozní doba:


Září

Po-Ne: 11:00 - 22:00

Říjen

Po-Pá: 13:00-22:00

So-Ne: 11:00-22:00

 

Stavebně oddělené prostory

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu